Aktywnie i Sportowo w Górach Rudaw Janowickich

Aktywnie i Sportowo w Górach Rudaw Janowickich
Wykorzystaj nadchodzący długi weekend w listopadzie
11-13.11.2016

Poznaj piękno Rudawskiego Parku Krajobrazowego, masz szansę zawrzeć nowe znajomości, wykorzystaj ten czas:
...AKTYWNIE PERMANENTNIE DOSKONALE

Piątek 11.11.2016
Masz już wówczas wolne, wczesne śniadanie i ruszaj w podróż.
Spotykamy się w malowniczym miejscu "Pustelnik" w miejscowości Marciszów. W tym dniu należy należy dojechać tak na godzinę 10:00-11:00 ale spokojnie i bes stresu :)

Tradycyjnie jeśli chodzi o transport umawiamy się na kilka dni przed wyjazdem organizując się optymalnie w samochodach i "zrzucając" na paliwo :)

W "Pustelniku" czekamy na wszystkich i po II śniadaniu ruszamy pieszo z naszymi plecakami (zabrać 20-28 litrowemałe na jednodniowe wyprawy) w podróż po Rudawskim Parku Krajobrazowym
W dzień przyjazdu będzie spokojnie ale jak zwykle interesująco i tajemniczo bo poprowadzimy Wasz szlakiem tajemnic i pięknych widoków. Wrócimy na obiadokolację po której będziemy miec ciekawy wieczór integracji :)


Sobota 12.11.2016
Rano wspólne śniadanie, by nie tracić czasu spotykamy się o 8:30 tak by maksymalnie o 10:00 już wyjść na dalszą już teraz bardziej wymagającą trasę trekkingu :)

Na naszej trasie dotrzemy do ruin Zamku Bolczów, przejdziemy przez Skalne Bramy, dotrzemy do słynnej Czaszki, przejdziemy Rozdrożem Pod Lwią Górą, przez Przełęcz Karpnicką, odpoczniemy w Schronisku Szwajcarka by wejść przez Husyckie Skały na Sokolik...to tylko część tego co czeka na nas tego dnia :)
Po powrocie obiadokolacja i relaks i chillout :)

Niedziela 13.11.2016
Satndardowo po śniadaniu około 9:30-10:00 ruszamy w dalszą przygodę, choć to dzień powrotu to także czas na aktywny wypoczynek. Ten dzień przeznaczymy na spokojniejsze aktywności ale nadal z poznawaniem okolicy. Planujemy powrót na godz. 15:00, aby po wspólnej pożegnalnej kawie rozpocząć już powoli podróż do domu :)

Koszt wyjazdu dla 390,- PLN/ os.
Koszt dla członków APD 350,- PLN/os.

Termin płatności: 04.11.2016

W kosztach zawierają się:
-nocleg 2x noclegi
-3 x pyszne śniadania
-2 x obiadokolacje
-dostęp do sali ćwiczeń, gry i zabawy
-drobny poczęstunek w Schronisku Szwajcarka
-zwiedzanie miejscowego Browaru
-opłata klimatyczna
-osoba prowadząca APD

Zgłoszenia im szybciej tym lepiej bo o udziale decyduje kolejność wpłat! Mamy tyko 24 miejsca!

Dane do przelewu:
Bartosz Śliwiński
ul. Zdroje 60
62-004 Czerwonak
Na rachunek: 10 1460 1181 2025 5364 3117 0002
W tytuł: Weekend 11-2016

W razie dokonania zapłaty i otrzymania informacji, iż jest się 25 osobą - pieniądze oczywiście zostaną natychmiast zwrócone.
W razie deklaracji jazdy i wpłaty oraz ew. sytuacji losowej, które uniemożliwi wyjazd, należy nas o tym pilnie poinformować, a w swoje miejsce wyznaczyć inną osobę w zastępstwie - dokonujemy zapłaty za wszystkie rezerwacje z góry i nikt nam nie zwróci poniesionych kosztów i zamówionych usług - to oczywiste ale piszemy o tym dla jasności sprawy :)

Wyjazd jest formą spotkania towarzyskiego, na którym to każdy odpowiada za siebie i jest świadomy swoich możliwości i kondycji fizycznej, a także stanu zdrowia. Każdy z uczestników otrzyma specjalną ankietę informacyjną do wypełnienia przed wyjazdem. Ankieta zostanie przesłana drogą e-mail. Każda osoba uczestnicząca musi posiadac ubezpieczenie turystyczne na czas wyjazdu - oczywiście zasugerujemy także stosowne ubezpieczenie drogą e-mail.
Info i wskazówki dotyczące rzeczy do zabrania będziemy publikować ale tu bez stresu :-)

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: aktywniepermanentnie@gmail.com
TEL: 511658585

Do zobaczenia :-)

Uczestnicy

Nikt jeszcze nie dołączył do wypadu...
Facebook