Weekend Boże Ciało WŁOCHY Jezioro Garda - TREKKING, VIA FERRATY, WERONA

  • 0 / 12
  • Turystyka > Kwalifikowana > Przygodowa
  • Garda
  • Organizatorzy: Martyna Wo
  • Koszty: 900 zł + dojazd 250 zł W cenie: * 4 noclegi w nowych, komfortowych apartamentach 4, 6 - os. w standardzie 4* (pokoje 2 - osobowe) * ubezpieczenie KL / NNW / OC + sporty wysokiego ryzyka * realizacja programu: - przejście najpiękniejszych ferrat w rejonie Arco i Riva del Garda - zwiedzanie ruin zamku w Tenno i Arco, - jeden z najpiękniejszych trekkingów w rejonie jeziora Gardy Monte Stivo - wyjazd do Madonna di Campiglio (trekking + ferrata na Cima Groste) - zwiedzanie Werony - relaks nad Jeziorem Garda i Tenno - wspólne wieczory we włoskim stylu CENA NIE OBEJMUJE: * dojazdu (mamy 3 miejsca wolne w aucie) - koszt ok. 250 - 270 zł / os. przy 4 os. w aucie z opłatami za autostrady * wyżywienia (wspólne gotowanie w apartamentach i wyjścia do knajpek) * obowiązkowej taxy klimatycznej 1,50 EUR / os. dzień (płatne na miejscu gotówką) * opcjonalnie wypożyczenia kompletu sprzętu na Via Ferraty (kask, uprząż, lonża na ferraty) - koszt 120 zł (można tez wypożyczyć pojedyncze elementy - zapytaj nas o cenę) [Więcej]

Na wyjazd w kameralnym gronie zapraszamy miłośników gór, pięknych widoków, mocnych wrażeń, adrenaliny, wspinaczki i włoskich klimatów: kawy, pizzy i wina :)
DLA KOGO: via ferraty (taki Słowacki Raj w dużo lepszym wydaniu) dla początkujących i zaawansowanych. Poziom ferrat dostosowany do umiejętności ekipy. Nie masz doświadczenia, to nie problem. Na tym wyjeździe możesz rozpocząć swoją przygodę z ferratami.
UWAGA: Wejścia na via ferraty nie są obowiązkowe ! Jeśli chcesz po prostu jechać z dobrą ekipą, odpocząć, popływać w krystalicznie czystym Jeziorze Garda i Tenno, pojeździć na rowerze na najlepszych ścieżkach rowerowych Europy, przejść najładniejsze szlaki górskie nad Jeziorem Garda, ten wyjazd jest również dla Ciebie.
Więcej info na: adrenalinertravel@gmail.com lub na https://www.facebook.com/events/1124644614254554/

Uczestnicy

Nikt jeszcze nie dołączył do wypadu...
Facebook