Wakacje+TRIP Bułgaria+ Rumunia

No więc jestem, plan jest taki.
Generalnie wraz z dziewczyną i koleżanką z spontanicznych chcemy wypocząć ekonomicznie w Bułgarii ale po drodze coś zwiedzić, padło na Rumunie i jej dwie trasy widokowe Transfogarską i Transalpine a do tego miasto Sighisoara gdzie urodził się Dracula. Planujemy wyjechać z Śląska przez Słowację, Węgry na Rumunię do Sigisoary tam w zależności o której przyjedziemy zoorganizujemy dalszą część dnia. Potem nocleg(Booking/AirBNB), w miare sensowna pobudka i na Transfogarską a następnie kierunek Słoneczny brzeg, my chcemy znaleźć jakiś w miarę sensowy hotel i spędzić tam tydzień, powrót podobny, z tym że drugą trasą widokową Transapliną, czy będziemy chcieli nocleg czy nie wszystko do dogadania. Samochód jest w gazie, sprawny, często pokonujący trasy więc powinno być wszystko w porządku. Ostatnio w podobnym dystansie do Holandii nawet nie zająkął, a w razie czego i tak wykupuje dokdatkowe ubezpiecznie, więc w lesie nie zostaniemy.
Koszta samej podróży nie są ogromne paliwo około 770zł, nocleg Rumunia 100 - 200zł, winiety około 200zł. Daje to stały koszt około 1200zł do podziały na wszystich(3,4 osoby). Co do hoteli w bułgarii to półka jest szeroka i raczej zdecydujemy bliżej wyjazdu. Generanie chcielbyśmy zamknąć ten koło 10 dniowy trip zamknąć koło 1500zł. Musimy też pomyśleć o parkingu na samochód w Bułgarii - jakiekolwiek parkowanie na ulicy jest tam mega ryzykowne.
Tak jak pisałem wcześniej nic nie jest sztywne, chcielibyśmy dopasować jak najwięcej z osobami które z nami chciały by pojechać, aby to była przyjemność. Jesteśmy bezkonfliktowi i otwarci na fajnych ludzi;) Oczywiście do niczego nie jesteśmy przywiązani i równie dobrze możemy razem tylko się transportować;)

Uczestnicy

Nikt jeszcze nie dołączył do wypadu...
Facebook