Gorzyca Expedition - przygoda na kajakach

Przeżyj z nami niesamowitą przygodę na kajaku!
Sobota 20.05.2017

Będziemy przecierać szlak kajakowy, pracować z mapą uczyć się locji oraz poznawać nowych ciekawych ludzi no i świetnie się bawić :)

Spędź z nami czas Aktywnie Permanentnie Doskonale :)

Płyniemy w kajakach przystosowanych do przeprawowych spływów, płynąć będziemy po rzece Obrze, po kanałach oraz 3 jeziorach - niesamowite widoki i klimat :)

Rozpoczynamy w sobotę 20.05.2017 o godzinie 9:00
w miejscowości " Gorzyca" koło Międzyrzecza woj. Lubuskie

Szczegółowa mapka podana zostanie na Grupie uczestnikom

W czasie spływu robić będziemy przerwy.
Na czas spływu należy zabrać ze sobą posiłek i napoje
Na czas pory obiadowej będzie niespodzianka i puszny obiad biwakowy - kto był już z nami wie, że jedzenie jest pyszne :)
Także dla tych, którzy gustują w produktach wegetariańskich :)

Koszt spływu: 90 PLN/ osoby
Ilość miejsc ograniczona

TERMIN WPŁATY: 03.05.2017

DANE DO PRZELEWU:
Bartosz Śliwiński
Na rachunek: 10 1460 1181 2025 5364 3117 0002
W tytuł: Gorzyca Expedition 20.05.2017

Potwierdzeniem zgłoszenia jest kliknięcie na Wydarzenie oraz wpłata na KONTO w terminie do 03.05.2017 - alle im szybciej tym lepiej bo o udziale decyduje kolejność wpłat! Mamy tyko 20 miejsc!

W razie dokonania zapłaty i otrzymania informacji, iż jest się 21 osobą - pieniądze oczywiście zostaną natychmiast zwrócone.
W razie deklaracji jazdy i wpłaty oraz ew. sytuacji losowej, które uniemożliwi wyjazd, należy nas o tym pilnie poinformować, a w swoje miejsce wyznaczyć inną osobę w zastępstwie - dokonujemy zapłaty za wszystkie rezerwacje z góry i nikt nam nie zwróci poniesionych kosztów i zamówionych usług - to oczywiste ale piszemy o tym dla jasności sprawy :)

W cenie:
-splyw kajakowy
-kajak
-transfer po splywie na miejsce startu
-posiłek w trakcie spływu
-mapki
-nauka locji w praktyce

Odnośnie przejazdów umówimy się na postach Wydarzenia, tak aby zoptymalizować ilość samochodów no i byście mieli okazję poznać się już w czasie drogi :)

O dalsze szczegóły proszę pytać na mail poniżej:

Tel: 511 658 585
aktywniepermanentnie@gmail.com

Wyjazd jest formą spotkania towarzyskiego, na którym to każdy odpowiada za siebie i jest świadomy swoich możliwości i kondycji fizycznej, a także stanu zdrowia. Każdy z uczestników otrzyma specjalną ankietę informacyjną do wypełnienia przed wyjazdem. Ankieta zostanie przesłana drogą e-mail.
Info i wskazówki dotyczące rzeczy do zabrania będziemy publikować na osobno przygotowanej Grupie już dla chętnych na wyjazd :)

Uczestnicy

Facebook