Ekspedycja Bardo

EKSPEDYCJA BARDO 12-14 MAJA 2017

Ekspedycja Bardo to niesamowity spływ pontonami w Górach Bardzkich, Escape Room jakiego długo nie zapomnicie, świetna kuchnia, sauna i kąpiele w rzece - zawsze Aktywnie Permanentnie Doskonale :)

W piątek 12.05.2017:
spotykamy się w pięknej Agroturystyce nad Rzeką w Górach Bardzkich, po przyjeździe poczęstunek, sauna i wypoczynek przy Kominku

Sobota 13.05.2017:
zaczniemy pysznym śniadaniem, bez pośpiechu, po śniadaniu zorganizowanym transportem udajemy się w górę rzeki... tam dzielimy się na załogi 4-5 osobowe i w specjalnych pontonach zaczynamy nasz szalony dzień :)

W trakcie spływu czeka na nas ciepły obiad, zjemy go na łonie przyrody nigdzie się nie spiesząc :) Po spływie powrót busami do miejsca zakwaterowania - tam czas wolny, sauna, ognisko i kominek oraz wieczorne talerze regionalnych serów i wędlin oraz innych potraw dla każdego, do tego muzyka i tańce :)

W niedzielę 14.05.2017:
Po śniadaniu startujemy busami do niesamowitego miejsca....tak szybko go nie zapomnicie, Escape Room jakiego nikt nie widział - tam podejmiemy wyzwanie i postaramy się odkryć tajemnicę starej krypty…Wchodzicie do grobowca i musicie odnaleźć wyjście, szybciej niż odnajdzie was duch pilnujący tajemnicy twierdzy...
.. Po wydostaniu się z grobowca wracamy do Agroturystyki spakować się ze spokojem, na wspólny pożegnalny ciepły posiłek i już wszyscy rozjedziemy się do domów :)

KOSZT:
dla nowych uczestników ADP: 380,- os
dla stałych uczestników APD: 350,- os

Termin płatności: 26.04.2017

W KOSZTACH ZAWIERAJA SIĘ:
-noclegi x2 z pościelą w pięknej Agroturystyce pokoje 3, 4 i 6 os.
-dwa pyszne regonalne śniadania
-transfery na spływ oraz powrót
-spływ
-pontony
-kamizelki ratunkowe
-szkolenie instruktora przed raftingiem
-obiad po raftingu
-posiłek powitalny w piątkowy wieczór
-posiłek w sobotni wieczór
-zabawa w Folwarku Szyfrów
-obiad pożegnalny w dzień wyjazdu
-sala kominkowa
-sauna
-opłata klimatyczna
-opieka załogi APD

Dane do przelewu:
Bartosz Śliwiński
Na rachunek: 10 1460 1181 2025 5364 3117 0002
W tytuł: Bardo maj 2017

O udziale decyduje kolejność wpłat! Mamy tyko 22 miejsca!
Uwaga: ograniczona ilość miejsc 22 osoby!!!

W razie dokonania zapłaty i otrzymania informacji, iż jest się 21 osobą - pieniądze oczywiście zostaną natychmiast zwrócone.
W razie deklaracji jazdy i wpłaty oraz ew. sytuacji losowej, które uniemożliwi wyjazd, należy nas o tym pilnie poinformować, a w swoje miejsce wyznaczyć inną osobę w zastępstwie - dokonujemy zapłaty za wszystkie rezerwacje z góry i nikt nam nie zwróci poniesionych kosztów i zamówionych usług - to oczywiste ale piszemy o tym dla jasności sprawy :)

W razie nie zgłoszenia sie minimalnej ilości osób chętnych na wyjazd w ilości mniejszej niż 12 - zastrzegamy sobie prawo do odwołania wyjazdu.

Wyjazd jest formą spotkania towarzyskiego, na którym to każdy odpowiada za siebie i jest świadomy swoich możliwości i kondycji fizycznej oraz stanu zdrowia.

Info i wskazówki dotyczące rzeczy do zabrania będziemy publikować ale tu bez stresu - nie potrzebne są żadne profesjonalne ciuchy - wystarczą chęci :)

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: 511658585
lub drogą mail: aktywniepermanentnie@gmail.com

Do zobaczenia :)

Uczestnicy

Czat

Chcesz coś napisać na czacie? Zaloguj się lub utwórz konto.
Facebook